Opublikowano Jeden komentarz

Zabawki z Anglii

  Zabawki z anglii  i akcesoria dla dzieci na paletach mix renomowanych firm takich jak : Fisher Price, Chicco, Graco, Hasbro, Lego, Lindam, Little Tikes, Smoby, vtech, Cosatto, PegPerego, Mamas&Papas, Playschool , Chad Valley.

Zabawki są poukładane na paletach losowo. To znaczy ,że na paletach znajduje się cały asortyment zabawek różnych producentów. Zazwyczaj na palecie znajduje się klika większych rowerków trójkołowych, pojazdów na akumulator, piaskownic , placów zabaw oraz drobnica w postaci klocków, lalek, elektroniki użytkowej, gier, zdalnie sterowanych itd.

Zabawki są poukładane na paletach losowo. To znaczy ,że na paletach znajduje się cały asortyment zabawek różnych producentów.

Oferowane przez nas stoki z anglii są przeznaczone dla dzieci 3m+ do 8+ i znajdują się tam między innymi hulajnogi , quady na akumulator , trójkołowce , rowerki dla dzieci , chodziki , zabawki edukacyjne, lalki , samochody zdalnie sterowane , helikoptery , namioty dla dzieci , pistolety , baseny, foteliki dmuchane, wózki dla lalek, place zabaw, huśtawki i wiele innych. Produkty w większości znajdują się w oryginalnych pudełkach mniej lub więcej podniszczonych. Zdarzają się również przedmioty w torebkach foliowych bez oryginalnego pudełka, jednakże bardzo mało jest przedmiotów zniszczonych lub nie do naprawy.

Przedstawiam poniżej zdjęcia z rozebranej palety  zabawek z anglii :

zabawki z anglii
zabawki z anglii
zabawki z anglii

Zainteresowanych zakupem palet mix z zabawkami zapraszamy do formularza kontaktowego.

Odpowiemy na każde pytanie !

Palety zaczynaja się już od 500zł Brutto!!!

1 komentarz do “Zabawki z Anglii

  1. Dobrý den.

    Jsem z Česka a měla bych zájem o hračky Chad Valley.Tedy jestli je nabídka aktivní.

    Hezký den Monika H.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *