Opublikowano Dodaj komentarz

Zabawki nowe hurt z Chin

Zabawki nowe hurt oferta 08-03-2016 do wyboru około 50 rodzajów zabawek ze znanych motywów bajek i filmów dla dzieci. Modne i aktualne zabawki wraz z cenami hurtowymi dla handlarzy. Zapraszamy do zakupów.W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Kolejka Tomek i przyjaciele Thomas – 1 bateria AA i eliptyczny tor. Tani fajny prezent dla dziecka.

Cena Netto : 14 zł sztuka

Ilość : powyżej 100 szt.

Lalka frozen Elsa jak Barbie wysokość około 30cm

Cena netto 13zł sztuka

Ilość : powyżej 40szt

Kolejka elektryczna pociąg z czterema wagonami Rail King

Cena Netto 28zł sztuka

ilość : powyżej 5szt

Lalka Violetta jak barbie 30 cm z gitarą

Cena Netto 9,50zł sztuka

Ilość : powyżej 50szt

Latająca wróżka Flying Fairy

Cena Netto : 25zł sztuka

Ilość do zamówienia : powyżej 100 sztuk

Idealnym prezentem dla dziewczynki wieku 3+ lat proponowanym przez kochamzabawki.eu jest lalka Elsa z krainy lodu Frozen. Oferujemy prześliczną laleczkę w pięknym ozdobnym i prezentowym pudełku z szybką. Lalka Elsa interaktywna – śpiewa piosenkę z bajki “Let it go”.

Nasza maskotka Furby potrafi sam się uruchomić gdy o nim zapomnisz, powtarza dokładnie  i czysto wszystko co do niego powiesz oraz wypowiada swoje wgrane kwestie.Wszystko odbywa się oczywiście w języku polskim. Furby się fantastycznie przy tym poruszać i wyginać !

Naszą kolejną propozycją jest lalka masza. Interaktywna lalka masza o wysokości około 45cm, gumowym korpusie i długich blond włosach. Bardzo niska cena oraz szybka wysyłka z polski. Zerknijcie niżej na zdjęcie.

lalka masza

Ciekawą propozycją dla wszystkich małych fanów Maszy i niedźwiedzia jest zestaw prezentowy masza i niedźwiedź. Na zestaw składa się torebka z obrazkiem Maszy, edukacyjny smartfon oraz lalka szmacianka z funkcją śpiewania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four + fourteen =