Opublikowano Dodaj komentarz

Stoki magazynowe artykułów dziecięcych

Stoki magazynowe artykułów dziecięcych na paletach z anglii

Importujemy artykuły dziecięce z Wielkiej Brytanii. Są to najróżniejszego rodzaju Stoki magazynowe artykułów dziecięcych w wieku 0+ do 6+. Zazwyczaj najwięcej na paletach jest wózków spacerowych typu parasoli, najnowszych wózków trzykołowych oraz wózków dziecięcych z gondolami/fotelikami  renomowanych firm jak Koochi, BabyStart, Mamas & Papas, Graco, Safety 1st, Cosatto, Chicco.

Wózki dziecięce oferowane na paletach to najnowsze i najmodniejsze konstrukcje wózków sprzedawanych obecnie w anglii. Duży wybór kolorów oraz wyposażenia dodatkowego.

stoki magazynowe artykułów dziecięcych
stoki magazynowe artykułów dziecięcych

Poza wózkami spacerowymi na paletach znajdziemy akcesoria dla dzieci takie jak bujaczki, skoczki, leżaczki oraz chodziki, bramki zabezpieczjące  dla niemowlaków. Są to produkty znanych marek Fisher Price, Brightstarts, Chad Valley i innych. Wszystkie akcesoria dla dzieci przechodzą szczegółowe testy CE i posiadają certyfikaty na rynek europejski.

Towar na paletach ułożny jest losowo tak więc na każdej palecie znajduje się po kilka wózków spacerowych, trójkołowce, kilka bramek zabezpieczjących chodziki, leżaczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 − 1 =