Opublikowano Dodaj komentarz

Retury

Returyz niemiec i anglii – Hurtownia Filcomp

Retury ( retour, untested return) lub returnyczyli zworty od konsumentów – towar, na którym można zarobić sporo pieniędzy sprzedając przetestowane produkty w detalu. Wielu z was na pewno zadaje sobie pytanie czy to się opłaca i czy rzeczywiście handlując retury można coś zarobić?

Hurtownia B2B Filcomp

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – można sporo zarobić ! Ale jednak przy odpowiednim wkładzie pracy. Retury często da się naprawić i można korzystać z usług fachowca lub samemu próbować naprawić. Gdy odzyskamy większość rzeczy z palety wtedy nasz zarobek jest dużo większy niż byśmy sprzedali tylko sprawne produkty.

Przed wyborem towaru jakim chcemy handlować warto się upewnić,że mamy możliwości i więdzę na temat ewentualnych napraw produktów. Dlatego warto się zastanowić  czy kupić palety z meblami,palety z zabawkami,artykułami dziecięcymi, zegarkami casio. Wszystko zalęży na czym się znamy i w jakim temacie nalepiej się czujemy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wyrażania własnych opini i komentarzy na temat tego biznesu. W zakładce Opinie znajdziecie Państwo ciekawe artykuły i opine na temat handlu towarem retur. Prezentujemy tam różnego rodzaju produkty jak zabawki, artykuły dziecięce, meble, dom i ogród, RTV i elektronika użytkowa i wiele innych jakie występują na paletach, które sprowadzamy.
Jesteśmy bezpośrednim importerem retury – oferujemy najniższe ceny na rynku.

W Hurtowni Filcomp oferujemy palety , które mamy na stanie w Polsce oraz palety kóre można zamówić bezpośrednio z Anglii. Ceny palet określane są według spisu (manifestu) towarów znajdujących się na konkretnej palecie. Jest to wartość procentowa od wartości rynkowej produktów na rynku angielskim. Przeciętnie  artykuły dziecięce , zabawki  sprzedajemy za 20-25% wartości rynkowej.Średnia cena palety mix waha się od 600zł do 3500zł w zależności od towaru , czasu kupowania (sezonu) oraz zawartości samej palety mix.

Programy partnerskie:

thumb_23683991 (Kopiowanie)

Serdecznie zapraszamy retury Filcomp

retury Filcomp

Najnowszy towar powystawowy w naszych magazynach i aktualne dostawy wysyłamy na zapytanie mailem.

Sprawdźcie nasze najnowsze zabawki w sklep internetowy z zabawkami – kochamzabawki.eu oraz koniecznie odwiedźcie nasz profil na facebooku

https://www.facebook.com/kochamzabawki
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *