Opublikowano

Powystawowe artykuły dziecięce i zabawki na paletach

Powystawowe artykuły dziecięce i zabawki na paletach z anglii. Dziś przyjechało do nas 26 palet z angielskich zwrotów od klientów i produktów powystawowych na paletach mix.

 

Palety mają rozmiar 120 x 100 x 150 cm i są dość duże rozmiary. Po rozładunku zajrzeliśmy do dwóch palet, nie mogąc się doczekać aby zajrzeć do nich.

 

Powystawowe artykuły dziecięce i zabawki

 

 

Przeważająca część towaru to wózki  mamas papas , BabyStart , Cosatto, Safety 1st , Graco.

I już na początku pojawiła się nowość: wózek spacerowy Mamas & Papas Swirl z pięknym wykończeniem w gwiazdki z torbą dla mamy, maskotką wydającą dźwięki i parasolką. Wózek od razu zwraca na siebie uwagę modnym wzornictwem i żywą kolorystyką. Nowy wzór bardzo popularnego u nas w Polsce wózka spacerowego napewno zachęci klientów do zakupu.

wózki mamas papas wózki mamas papas wózki mamas papas

 

Niedawno otworzyliśmy nową kategorię w naszym sklepie internetowym Outlet dziecięcy, dzięki której wystawimy mniej i bardziej używane wózki dziecięce z palet co zapewne znacznie obniży ich cenę .

Po obejżeniu kolejnych produktów okazało się, że jest dużo ilościowo wózków trójkołowych Babystart Ria 3. Są to piękne, ładnie prezentujące się i przede wszystkim funkcjonalne wózki, które są cenione na polskim rynku. Wiele sztuk jest nowiutkich w pudełkach.

Kolejnym produktem, którego ilość w składzie jest dość duża to huśtawki dla niemowląt od firm Mamas and Papas oraz BabyStart. Są to modele 0-9 kg czyli dla najmniejszych dzieci.

Sprawdź ofertę na zabawki dla dzieci : https://www.kochamzabawki.eu/top-10-zabawek-na-prezent-swiateczny-n-12.html