O mnie

Mam na imię Paweł i jestem maniakiem komputerowym od dzieciństwa. Pamiętam jeszcze czasy Commodore C-64 czy Amiga 500. Zdobywałem wiedzę na takich czasopismach jak “Bajtek”, “Top Secret”, “Kebab”.

Będę wam polecał i proponował najlepsze i najtańsze zegarki, gadżety, akcesoria do telefonów, tabletów czy komputerów PC.

Zaufajcie mi, znam się na rzeczy !

Jesteś tu ponieważ potrzebujesz Zegarka damskiego lub męskiego, Smartwatcha, Smartbandu, etui do telefonu, folii lub szkła ochronnego, Głośnika USB, Kabla, Ładowarki, Powerbanka, słuchawek, uchwytu, pendrive’a . U mnie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do swojego smartfona lub tabletu. Filcomp.pl to zegarki , gadżety i akcesoria GSM, na których będziesz mógł polegać !

Jak już wcześniej pisałem jestem  pasjonatem zegarków, smartfonów, tabletów,komputerów PC, konsol i innych, dlatego staram się być na bieżąco w temacie nowych technologii i gadżetów do telefonów. Dzięki temu Filcomp.pl jest miejscem, gdzie znajdziesz najnowocześniejsze gadżety, z których korzystają już posiadacze smartfonów w Chinach, Japoni czy USA.

Mógłbym napisać wiele rzeczy o sobie, niemniej jednak wyróżnia mnie optymistyczne nastawienie do życia oraz  wielozadaniowość. Jestem mistrzem w ogarnianiu tysiąca spraw na raz, cholerykiem i pedantem. Na blogu piszę o tym, jak połączyć ojcostwo z pracą na własny rachunek i utrzymaniem domu, tak aby w tym wszystkim można było znaleźć dodatkowy czas dla siebie i rodziny. Poruszam również tematy związane z wychowaniem dziecka, zajmowania się rodziną i psem 🙂 oraz interesujące mnie nowinki technologiczne, zakupy, podróże. Interesuje się także prowadzeniem sklepu internetowego i związanym z nim marketing internetowy. 

Zapraszam serdecznie.

Filcomp [Paweł]