Jesteśmy firmą handlową mającą wieloletnie doświadczenie w handlu internetowym. Filcomp stał się pionierem w sprzedaży zwrótów od konsumentów, likwidacji komorniczych, nadwyżek magazynowych, towarów powystawowych  od początku rynku returów na polskim rynku. Przez wiele lat handlu nasze kontakty handlowe drastycznie wzrosły umożliwjając nam zapewnienie krajowym kontrahentom najlepszej jakości towar retur z dużym zwrotem marży ! 

Hurtownia Filcomp jest idealnym miejscem wszystkich handlarzy internetowych, stacjonarnych oraz bazarowych pragnących kupić wysokiej jakości firmowy towar po doskonałej cenie i sporo zarobić

Ceny w naszej hurtowni pozwolą Państwu sprzedawać towar na bardzo konkurencyjnym rynku allegro z możliwością sporego zarobku przy sprzedaży detalicznej. 

 

Naszymi produktami możesz zatowarować hurtownię i sklep, prowadzić wszechstronną sprzedaż na aukcjach i w sklepach internetowych, na bazarach, giełdach i rynkach.

W naszej firmie istnieje możliwość zakupu palet w różnych klasach jakości - A,B,C jednak naszym głównym asortymentem są palety klasy mix A,B,C.

 

 

  • Klasa A  : towar wirtualnie "nowy" - zwrot od konsumenta lub powystawowy , oryginalnie zapakowany, nadający się do bezpośredniej odsprzedaży,

  • Klasa B : towar lekko używany, który może posiadać minimalne ślady użytkowania ze wszystkimi akcesoriami

  • Klasa C : towar uszkodzony lub niekompletny

 

 

  • Klasa mix A,B,C ( Untested - niestestowane) w jakiej kupujemy i sprzedajemy hurtowo palety : mix wszystkich klas (A,B,C) sprzęt, który pochodzi z wystaw sklepowych, zwrotów bezpośrednich od klientów, końcówek serii, a wiec może być używany, uszkodzony lub nowy – losowo.

 

Naszymi głównymi atutami są bardzo atrakcyjne ceny oraz pewność i bezpieczeństwo zakupów.

 

 

Siedziba firmy:

P.H.U Filcomp

ul.Orzeszkowej 20

Kłodawa 62-650

NIP: PL666-210-18-90

REGON: 302136467

Firma wpisana do rejesru firm CEIDG - kliknij tutaj 

Dane kont bankowych:

Idea Bank 

44 1950 0001 2006 0322 5448 0002