Regulamin hurtowni Filcomp

Ogólne warunki korzystania z serwisu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Należy się dokładnie zapoznać z warunkami korzystania z seriwsu Hurtownia.filcomp.pl ! Do korzystania ze strony, rejestracji użytkownika oraz zakupu oferty na naszej platformie, należy przeczytać , zrozumieć i zaakceptować warunki zakupów, wyrazić na nie zgodę oraz je przestrzegać. Jeżeli Państwo nie zgadzają się z warunkami korzystania z serwisu, prosimy o nie korzystanie z naszej strony.


 Ogólne warunki korzystania z serwisu  obsługiwanego przez  firmę P.H.U Filcomp , obsługującego stronę www.hurtownia.filcomp.pl  przez korzystających z niej użytkowników.

Na stronie handlowej http://filcomp.pl, może zarejestrować się każda osoba dorosła, która ukończyła 18 lat.

 

W naszej hurtowni możliwa jest resjestracja zarówno osób fizycznych jak i firm.

Jednak osoby fizyczne nie mogą brać udziału w "licytacjach" towaru, który znajduje się jeszcze poza granicami polski.

Osoby fizyczne mogą natomiast zakupić towar znajdujący się w Polsce w naszych magazynach wystawiony w formacie "kup teraz".

Do uzyskania statusu hurtownika i możliwości brania udziału w licytacjach potrzebna będzie resjestracja firmy. Aby zarejestrować firmę prosimy o przesłanie skanu wpisu do ewidencji.

 


W trakcie rejestracji i korzystania z usług pomiędzy Użytkownikiem a Hurtownia.filcomp.pl zostaje zawarta umowa zgodnie z postanowieniami § 5. ustęp 4 ustawy CVIII. z 2001 r. 

1.      Pan/Pani potwierdzają,  że dane rejestracyjne są dokładne i aktualne. W razie zmian danych osobowych w profilu użytkownika zaktualizują swoje dane tak aby były aktualne.

 

 Przyjmuje, że nie założy jednocześnie kilku profili użytkownika i nie zarejestruje pod kilkoma nazwami siebie lub członka rodziny! Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia według własnego uznania każdego wniosku rejestracyjnego, który uznamy za niezgodny z prawdą, niedokładny czy sfałszowany.

2. Po dokonaniu rejestracji i wypełnieniu formularza rejestracji użytkownik wyraża zgodę na weryfikację autentyczności danych przez administratora strony. 


3. Zarejestrowana osoba  może bez ograniczeń korzystać z usług systemu, dokonywać rezerwacji i brać udział w licytacji ofert.


4. Zarejestrowani użytkownicy są  odpowiedzialni za bezpieczne przechowywanie nazwy użytkownika oraz hasła. Nie zalecane jest przekazywanie nazwy użytkownika i hasła osobom trzecim. 


5. Każdy zakup lub licytacja produktu jest nieodwołalna! 


ZE WZGLĘDU NA TO ,ŻE KUPUJEMY TOWAR Z ANGLII BEZ GWARTANCJI ANI MOŻLIWOŚCI ZWROTU 

I ŻE SĄ TO ZWROTY OD KLEINTÓW LUB TOWAR POWYSTAWOWY I UŻYWANY NIE UDZIELAMY GWARANCJI ANI NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW.

PRAWO KONSUMENCKIE dotyczące zwrotu towaru w przeciągu 14 dni działa tylko w wypadku towarów fabrycznie  nowych. Kupując u nas zgadzają się Państwo z naszym regulaminem i kupują towar na własną opdowiedzialność.

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY !  

 

Zgodnie z prawem będziecie Państwo zobowiązani do dokonania zakupu po takiej cenie, tego produktu, na który złożyliście ofertę czy który wylicytowaliście w serwisie http://filcomp.pl. Po zakupie lub wygranej licytacji skontaktujemy się zs Państwem mailowo lub telefonicznie w jak najszybszym czasie z pytaniem o potwierdzenie woli zakupu. Następnie za wylicytowany lub kupiony produkt wysyłamy fakturę proforma powiększoną o koszt dostawy.


6. Oferty na "licytacjach" są przypisane są do ściśle określonych terminów, po upływie czasu licytacji będzie nie możliwe jego zamówienie. Towar,który oferujemy na licytacjach znjaduje się w Anglii - dlatego tak ważne jest aby Państwo zalicytowali produkt i ewnetualnie wygrali licytację w określonym przez czas trwania oferty.


Natychmiast po wygranej licytacji dostajecie Państwo fakturę proforma wraz z doliczonymi kosztami transportu. Na zrealizowanie transkacji macie Państwo 60 minut !!!  W tym czasie nalęzy przesłać  dowodu wpłaty za wygraną licytacje. Jęzeli w przeciągu godziny nie dostaniemy dowodu wpłaty na email - TRANSKACJA NIE BĘDZIE REALIZOWANA.  


Oczywiście będą się pojawiać nowe podobne oferty lecz dokładnie takiej samej nie możemy zagwarantować po upływie czasu licytacji.Towar posiadamy także na stanie w Polsce są to oferty wystawione  na "kup teraz" i nieograniczone czasem.


8.Użytkownik serwisu przyjmuje do wiadomości, że hurtownia.filcomp.pl i powiązane z nią strony internetowe, sklepy,blogi, treści intelektualne i fizyczne stanowią wyłączną własność P.H.U Filcomp.

 

Kopiowanie całości, lub jakiejkolwiek części naszej strony internetowej (w tym kodu, opisów i zdjęć) jest zabronione, oraz oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz.U. 94 Nr 24 poz. 83 sprost: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 17010.  Podane w serwisie ceny są w każdym przypadku cenami Brutto.

 

11. Jęzeli macie Państwo jakieś wątpliwośći prosimy o kontakt - wyjaśnimy każdą sprawę związanom z produktami oferowanymi przez naszą hurtownię.

 

12. Prosimy zapisać się na naszego newslettera aby być na bieżąco z nowściami i aktualnymi ofertami HURTOWNI http://filcomp.pl